Site içi arama

TÜM BADİMCİLER YENİ YIL PARTİMİZDE BULUŞTU

Anasayfa » Bizden - Duyurular » TÜM BADİMCİLER YENİ YIL PARTİMİZDE BULUŞTU
share on facebook  tweet  share on google  print  

TÜM BADİMCİLER YENİ YIL PARTİMİZDE BULUŞTU

"Bizden - Duyurular" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
TÜM
BADİM Geleneksel Yılbaşı Partisi yüksek sayıda katılımla Lone Star Cafe'de gerçekleştirildi. Eğlenceli geçen gecede yapılan bröve töreniyle, brövelerini almaya hak kazanan dalıcılarımız farklı bir gurur yaşarken; yapılan çekilişte verilen hediyeler için herkes heyecan duydu. Çekilişteki bu çok anlamlı hediyeler için, başta saygıdeğer ustamız Haluk CECAN'a ( tüm belgesellerini içeren bir VCD seti ) , değerli sualtı fotoğrafçımız Alptekin BALOĞLU'na ( Sualtının Yıldızları adlı eseri ), Sayın Bayram ÖZTÜRK Hocamıza ( Doğu Akdeniz Balıkları Kitabı ), Promar'a ( 1 senelik Sualtı Dünyası - Marine Photo Dergisi aboneliği ) , Evde Sinema Keyfi'ne ( VCD, DVD ve 1 aylık abonelik ), Baykuş Hediyelik'ten Ayçin ÇAKI'ya ve Aromaterapi masajı için Güray YALINCAK'a ve Lone Star Cafe sahibi Melih Bey'e ( 2 kişilik menü ) teşekkür ederiz. Çekilişte ayrıca BADİM'den de onlarca hediye, sahiplerini buldu.
 
Hafta içi olmasına rağmen, gecenin geç saatlerine dek süren eğlencenin en büyük sürprizi ise bu sene ilk kez BADİM tarafından düzenlenen "2006 senesinin -en-leri" ödül töreni idi. Ödül törenininde birer kokartla ödüllendirilen 2006 senesinin "en"leri, bu hoş ve esprili törenle sahiplerini buldu. En İyi Performans Gösteren Bayan ve Erkek Dalıcı, En Gayretli Bayan ve Erkek Dalıcı, En İyi Performans Gösteren Bayan ve Erkek Sualtı Fotoğrafçısı, En Disiplinli Bayan ve Erkek Dalıcılar, En Sosyal Dalıcı, En İyi Non Diver, En Ehl-i Keyf Dalıcı gibi dallarda kokart sahibi olan dalıcılarımızı tebrik ediyor, gayretlerinin devamını diliyoruz.
 
Gecenin gerçekleşmesinde hiç bir desteğini esirgemeyen Lone Star Cafe sahibi Melih Bey ve çalışanlarına, tüm katılımcı dostlarımıza ve BADİM Eğitmenlerine emekleri için teşekkür eder, 2007'nin bol dalışlı bir yıl olmasını dileriz.

Tür : Yaşam Tarih : 9.01.2007
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]